Vzdělávací středisko nabízí následující druhy jazykové výuky:

·         STANDARDNÍ KURZY AJ PRO VEŘEJNOST v několika různých úrovních pokročilosti (možno též přizpůsobit konkrétní skupině studentů). Seznam aktuálně vypsaných kurzů naleznete zde

Máte-li zájem o kurz, který není aktuálně vypsán, kontaktujte nás prosím na info@spusa.cz nebo na tel.: 224 210 813, mob.: 608 979 410.

 

·         INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA britské i americké angličtiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro cizince, nabídku možno aktuálně rozšířit například o další jazyky. Výhodou individuální výuky je maximální využití času a pozornosti učitele, časová flexibilita, maximální možná vstřícnost vůči konkrétním potřebám studenta.

 

·         VÝUKA STANDARDNÍ AJ VE FIRMÁCH - Základem je učebnice standardní AJ doplňovaná o další materiály, články, audio - video techniku a odborné texty podle zaměření výuky. Hodina je strukturována z částí: gramatické, konverzační a procvičovací, rozšiřování slovní zásoby, poslech, porozumění textu, výuky psaní a čtení.

 

 

·         OBCHODNÍ A ODBORNÁ ANGLIČTINA - kombinujeme standardní angličtinu s výukou obchodní tématiky, odborné slovní zásoby, frází a procvičování obchodních a pracovních témat a konverzaci. Využíváme učebnic Business English, novinové články a odborné materiály. Podle potřeby vedeme výuku jako přípravu na požadované zkoušky.

 

·         PŘÍPRAVNÁ VÝUKA k širokému spektru zkoušek jak britských tak amerických: TOEFL, GMAT, PET, KET, FCE, CAE, CPE, BEC I, II, III,  IELTS  atd. Přípravu na mezinárodní zkoušky nabízíme jak individuálně, tak v kurzech. Seznam aktuálně vypsaných kurzů naleznete zde

 

·         LETNÍ KURZY - V létě probíhají ve Vzdělávacím centru SPUSA krátké intenzívní a standardní měsíční kurzy zaměřené na konverzaci, rozšíření slovní zásoby a procvičení gramatiky

 

·         KONVERZACE NA ŠKOLÁCH – naši lektoři, rodilí mluvčí, vedou konverzační výuku ve školách a gymnáziích, výuka může sloužit i jako příprava k maturitním zkouškám. Kromě AJ vedou naši lektoři konverzaci i ve španělštině, francouzštině a němčině.

 

·         POMATURITNÍ STUDIUM je zapsané do vyhlášky MŠMT ČR a splňuje tak náležitosti nutné k získání studentských výhod (studentské slevy, sociální a zdravotní pojištění etc.). Probíhá každý všední den po dobu jednoho školního roku.

 

·         KURZY PRO DĚTI učí rodilí mluvčí interaktivní metodou: děti s lektorem malují, zpívají a hrají si, při tom si povídají a učí se jazyk zcela přirozenou cestou.

 

MÍSTO VÝUKY: Výuka může probíhat jak v prostorách Vzdělávacího centra SPUSA v centru Prahy, Na Poříčí 6, tak v prostředí zvoleném studentem/firmou, pokud je běžně dostupné pražskou MHD. Naši lektoři také v rámci projektu Rodilí mluvčí do regionů dojíždějí do vybraných měst (Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou). Vyučujeme také on-line.

LEKTORSKÝ TÝM je složen z několika desítek rodilých mluvčí z USA, Velké Británie, Austrálie, Kanady, z Francie, Německa atd. Lektoři mají mezinárodní certifikát TEFL, CELTA/ DELTA apod. Jsou absolventy zahraničních univerzit a mají zkušenosti s výukou angličtiny a dalších jazyků. Tým doplňuje několik českých učitelů. Všichni učitelé procházejí výběrovým řízením.